Articol de GSP - Publicat sambata, 04 septembrie 2010 00:00
România a condus cu 1-0, dar a fost egalată în minutul 87 de Muzaka. Alabanezul a înscris după o lovitură de cap. Fostul jucător al Stelei, Mirel Rădoi, şi-a recunoscut vina la finalul partidei. "Nu mai există valoarea individuală din urmă cu cîţiva ani. Îmi asum vina pentru golul albanezilor", a spus Mirel.
Fundaşul a fost criticat dur de impresarul Victor Becali: "Se vede că Rădoi nu joacă într-un campionat adevărat. Lobonţ n-are nici o vină la golul primit, doar Mirel a greşit!"
România a condus cu 1-0, dar a fost egalată în minutul 87 de Muzaka. Alabanezul a înscris după o lovitură de cap. Fostul jucător al Stelei, Mirel Rădoi, şi-a recunoscut vina la finalul partidei. "Nu mai există valoarea individuală din urmă cu cîţiva ani. Îmi asum vina pentru golul albanezilor", a spus Mirel.
Fundaşul a fost criticat dur de impresarul Victor Becali: "Se vede că Rădoi nu joacă într-un campionat adevărat. Lobonţ n-are nici o vină la golul primit, doar Mirel a greşit!"
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!