INTERNATIONAL  »  EURO 2012  »  ROMÂNIA - ALBANIA 1-1

Fanii au decis: Cociş şi Florescu au fost cei mai slabi

cocis_florescu
cocis_florescu

Articol de GSP - Publicat sambata, 04 septembrie 2010 00:00

Suporterii au dat note jucătorilor echipei naţionale pe tricolori.ro

Răzvan Cociş şi George Florescu au fost consideraţi cei mai slabi jucători de pe teren în partida cu Albania (1-1) (cei doi fiind notaţi cu 3!). Patru jucători au luat note de trecere: Torje, Deac, Gabi Mureşan şi Stancu. Atacantul stelist a luat şi cea mai mare notă: 7.3.

Intră pe tricolori.ro şi dă note jucătorilor

"Trebuie să remediem în Belarus ce am stricat cu Albania. Am avut ocazii de a marca pe care le-am ratat şi am fost pedepsiţi"
Bogdan Stancu, atacant România

Suporterii au dat note jucătorilor echipei naţionale pe tricolori.ro

Răzvan Cociş şi George Florescu au fost consideraţi cei mai slabi jucători de pe teren în partida cu Albania (1-1) (cei doi fiind notaţi cu 3!). Patru jucători au luat note de trecere: Torje, Deac, Gabi Mureşan şi Stancu. Atacantul stelist a luat şi cea mai mare notă: 7.3.

Intră pe tricolori.ro şi dă note jucătorilor

"Trebuie să remediem în Belarus ce am stricat cu Albania. Am avut ocazii de a marca pe care le-am ratat şi am fost pedepsiţi"
Bogdan Stancu, atacant România

Citește și:
David Popovici, întâlnire specială cu Papa Leon al XIV-lea » Ce cadou i-a oferit campionul olimpic
Altele
David Popovici, întâlnire specială cu Papa Leon al XIV-lea » Ce cadou i-a oferit campionul olimpic
Nebunie pe circuit! Ce viteză a prins supercarul construit din 327.000 de piese lego
Noutati auto
Nebunie pe circuit! Ce viteză a prins supercarul construit din 327.000 de piese lego
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
Handbal
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
Cu autocar nou în Liga 2! Petre Grigoraș vrea să fie iar „cel mai tare din oraș”
Liga 2
Cu autocar nou în Liga 2! Petre Grigoraș vrea să fie iar „cel mai tare din oraș”
FOTO Stațiune din România revitalizată. Investiții de aproape 47 de milioane de lei
Profit.ro
FOTO Stațiune din România revitalizată. Investiții de aproape 47 de milioane de lei
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!

Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!


Comentarii (28)
alex1984
alex1984  •  04 Septembrie 2010, 23:17

Iata aici cel mai bun lot posibil(opinia mea): Tatarusanu(Bornescu)- Sapunaru(Dananae),Chivu(R.Stefan),Tamas(Goian),Rat(Latovlevic)- Ad.Cristea(Szekely),Muresan(Radoi),Radut(Max.Nicu),Samnartean(Tanase)- B.Stancu(L.Ganea),Bilasco(Ionita) Si Mutu sa-i ia locul lui Bilasco cand revine!

alex1984
alex1984  •  04 Septembrie 2010, 23:17

Iata aici cel mai bun lot posibil(opinia mea): Tatarusanu(Bornescu)-Sapunaru(Dananae),Chivu(R.Stefan),Tamas(Goian),Rat(Latovlevic)-Ad.Cristea(Szekely),Muresan(Radoi),Radut(Max.Nicu),Samnartean(Tanase)-B.Stancu(L.Ganea),Bilasco(Ionita) Si Mutu sa-i ia locul lui Bilasco cand revine!

milan6
milan6  •  04 Septembrie 2010, 22:57

ce a jucat Printul la Split? apropo de Split,spuneti voi un mijlocas roman mai bun decat hajdukul bosniak! Andrei are cautare in 2Bundesliga,Torje e bun doar in Liga Miticeasca,Herea sezonul trecut a dat in tur 8-9 goluri,in retur pauza,Motanul are sincope,la 24 de ani joaca tot in Romanica. Dzeko,Pjanici,Ibisevic,Salihovic la 20 de ani erau deja in Vest! QED.

Vezi toate comentariile (28)
Comentează