FOTBAL  »  Superliga  »  STEAUA

Golanski încă nu are echipă deşi e liber de contract de 4 luni! A refuzat 4 oferte

Articol de GSP - Publicat sambata, 04 septembrie 2010 00:00

După ce a negociat cu 4 cluburi în această vară, Pawel Golanski este aproape de un acord cu fosta echipă a lui Dan Petrescu, Wisla Cracovia, aflată în căutarea unui fundaş care să acopere ambele benzi.

Liber de contract după despărţirea de Steaua, Golanski a fost ofertat de ruşii de la Tom Tomsk, însă a declimat propunerea aşteptînd un răspuns din partea Austriei Viena.

"Discut cu cei de la Wisla, dar am şi alte oferte. Mă vor şi echipe din străinătate, nu doar din Polonia. Aştept încă o săptămînă şi apoi văd despre ce e vorba. Am avut 4 oferte, dar le-am refuzat din cauze sportive sau familiale. La vîrsta pe care o am e important să fac o alegere pe care să nu o regret ulterior", a spus Golanski.

Citește și:
Surpriza de la Cupa Mondială și-a prezentat echipamentul: design unic
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Surpriza de la Cupa Mondială și-a prezentat echipamentul: design unic
Confuzie totală la Chindia - Farul » Analiză VAR de 7 minute la gol, Bîrsan a fost chemat la monitor
Superliga
Confuzie totală la Chindia - Farul » Analiză VAR de 7 minute la gol, Bîrsan a fost chemat la monitor
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
Stiri extrasport
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
Daniel Pancu are de luat deja o primă decizie la Rapid
Superliga
Daniel Pancu are de luat deja o primă decizie la Rapid
FOTO Model legendar revine după 36 de ani ca mașină electrică și cu preț mai mic
Profit.ro
FOTO Model legendar revine după 36 de ani ca mașină electrică și cu preț mai mic
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Copleșit de emoții în sala Rapid, Van der Vaart i-a atribuit lui Chivu un cuvânt imens: „Știam că așa va fi!”

Concertul lui Max Korzh în București provoacă frenezie! Imagini incredibile: Centrul Vechi, plin de străini


Comentarii (9)
footballclub
footballclub  •  04 Septembrie 2010, 19:28

Asteptam toti suporterii Stelei pe steauaonline.com , cea mai noua comunitate a suporterilor, cu cele mai noi informatii, stiri de la echipa, unde discutiile sunt strict legate despre fotbal si echipa Stelei, nu Gigi Becali sau alte subiecte abordate de presa care nu au nimic in comun cu echipa noastra.

steaua1986forever
steaua1986forever  •  04 Septembrie 2010, 18:06

denethor...oare nu ai obosit sa mictioneze pe tine cateva milioane de stelisti? sau iti place? bivolar mic ce esti...

st3aua4ever
st3aua4ever  •  04 Septembrie 2010, 15:22

crezi ca ii pasa cuiva ca tu nu give a..?de ce p.lm mai esti aici daca nu te intereseaza?te bagi si tu in treaba? mai iesi din casa, rat0nule, la fel si tu, denethor, caine prost facut la laba!it ie rusine ca ti cu dinamu!e, de asta nu spui ce echipa sustii?te crezi tare smecher intre 4 pereti, da' spune-mi, cand ai iesit ultima oara din casa?

Vezi toate comentariile (9)
Comentează