Articol de GSP - Publicat vineri, 01 octombrie 2010 00:00
Fostul antrenor al Stelei, Ilie Dumitrescu, a vorbit despre victoria Oţelului Galaţi, 2-1 în "Ştefan cel Mare" cu Dinamo
"Ce m-a surprins pozitiv, placut la Galati a fost faptul ca nu s-a retras", a zis Dumitrescu la "Fanatik Show", pe Digisport.
Apoi a detaliat: "Nu a venit ca o formatie decisa sa obtina doar un egal. Otelul este o echipa in care fiecare jucator are personalitate si vrea sa obtina maximum".
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!