Articol de Remus Răureanu - Publicat miercuri, 13 octombrie 2010 00:00
Antrenorul formaţiei Astra Ploieşti, Tibor Selymes, îşi doreşte ca Dinamo, una dintre echipele la care a jucat de-a lungul carierei, să învingă duminică Steaua.
Antrenorul formaţiei Astra Ploieşti, Tibor Selymes, îşi doreşte ca Dinamo, una dintre echipele la care a jucat de-a lungul carierei, să învingă duminică Steaua.
"Ca toţi dinamoviştii, şi eu îmi doresc să batem Steaua duminică! Visez să o antrenez pe Dinamo şi sper că în viitor voi ajunge acolo, dar deocamdată sînt la începutul carierei şi mă simt bine la Astra", a declarat Selymes.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!