Articol de GSP - Publicat duminica, 07 noiembrie 2010 00:00
Tehnicianul Marian Pană a declarat că echipa Universitatea Cluj s-a făcut de râs la meciul din deplasare cu Sportul Studenţesc, pierdut cu scorul de 0-2.
"Sîntem supăraţi, am făcut cel mai slab meci din acest sezon, ne-am făcut de râs. S-a văzut de la începutul partidei că nu suntem dispuşi la efort şi le cerem scuze suporterilor care au venit. Mă îngrijorează că ne-a bătut ultima clasată. Sportul este o echipă imprevizibilă, cu jucători buni, care s-au descătuşat acum, după plecarea antrenorului. Victoria lor este meritată", a spus Pană.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!