FOTBAL  »  Superliga  »  STEAUA

Becali îi ironizează pe rapidişti: "Jucătorii Stelei merg la cazino, ai Rapidului merg numai prin cîrciumi"

Articol de GSP - Publicat marti, 18 ianuarie 2011 00:00

După ce Cosmin Matei a reuşit să-i ducă pe Cristi Tănase şi Bogdan Stancu într-un cazino, la o partidă de poker, patronul echipei din Ghencea este hotărît să nu mai tolereze astfel de acte de indisciplină. Gigi Becali le-a promis jucătorilor că le va interzice jucătorilor prin regulament să mai calce prin cazinouri, iar dacă vor mai călca strîmb vor pleca din Ghencea.

"Le voi face jucătorilor o hîrtie adiţională la contract în care să semneze că nu vor intra deloc în cazinouri, nici măcar nu vor pune mîna pe clanţa unui cazino. Eu nu pot să ţin la echipă astfel de jucători. Cine va mai merge la poker va plăti!", a spus şeful Stelei la GSPTV

Patronul echipei din Ghencea a continnuat ironizîndu-i pe rivalii din Giuleşti, despre care a spus că nu-şi permit să joace poker. "Jucătorii Stelei şi ai lui Dinamo au cei mai mulţi bani, tocmai de aceia se duc la cazino. Mă întreb oare de ce rapidiştii sînt mereu numai prin baruri şi cîrciumi?! Mai ales acum că nu le-a dat Copos banii", a mai spus Becali

După ce Cosmin Matei a reuşit să-i ducă pe Cristi Tănase şi Bogdan Stancu într-un cazino, la o partidă de poker, patronul echipei din Ghencea este hotărît să nu mai tolereze astfel de acte de indisciplină. Gigi Becali le-a promis jucătorilor că le va interzice jucătorilor prin regulament să mai calce prin cazinouri, iar dacă vor mai călca strîmb vor pleca din Ghencea.

"Le voi face jucătorilor o hîrtie adiţională la contract în care să semneze că nu vor intra deloc în cazinouri, nici măcar nu vor pune mîna pe clanţa unui cazino. Eu nu pot să ţin la echipă astfel de jucători. Cine va mai merge la poker va plăti!", a spus şeful Stelei la GSPTV

Patronul echipei din Ghencea a continnuat ironizîndu-i pe rivalii din Giuleşti, despre care a spus că nu-şi permit să joace poker. "Jucătorii Stelei şi ai lui Dinamo au cei mai mulţi bani, tocmai de aceia se duc la cazino. Mă întreb oare de ce rapidiştii sînt mereu numai prin baruri şi cîrciumi?! Mai ales acum că nu le-a dat Copos banii", a mai spus Becali

Citește și:
Acasă la J.R. Ewing, capul răutăților din serialul Dallas: cum e în realitate ferma Southfork, locul unde s-a născut capitalismul românesc
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Acasă la J.R. Ewing, capul răutăților din serialul Dallas: cum e în realitate ferma Southfork, locul unde s-a născut capitalismul românesc
Comentariul TV clonat, femei frumoase inexistente și „Hitler” din tribuna Germaniei: AI-ul stăpânește Mondialul într-un fel sinistru! Cum a fost trucat comentariul TV: „Cine e negresa asta?”
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Comentariul TV clonat, femei frumoase inexistente și „Hitler” din tribuna Germaniei: AI-ul stăpânește Mondialul într-un fel sinistru! Cum a fost trucat comentariul TV: „Cine e negresa asta?”
FCSB nu-i mai tolerează salariul imens: pleacă?!
Superliga
FCSB nu-i mai tolerează salariul imens: pleacă?!
Dubla campioană mondială riscă eliminarea încă din grupe! Gafa care o costă enorm
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Dubla campioană mondială riscă eliminarea încă din grupe! Gafa care o costă enorm
EXCLUSIV VIDEO Magazin închis în România cu colivă și
Profit.ro
EXCLUSIV VIDEO Magazin închis în România cu colivă și "Veșnică Pomenire". Apare acum cel mai mare magazin de tenis & padel
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Comentariul TV clonat, femei frumoase inexistente și „Hitler” din tribuna Germaniei: AI-ul stăpânește Mondialul într-un fel sinistru! Cum a fost trucat comentariul TV: „Cine e negresa asta?”

FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial


Comentarii (23)
mihaisimatei
mihaisimatei  •  19 Ianuarie 2011, 01:23

alo,copil prost,mai usor cu definitiile,mergi cu a doua ca-s gropi in giulesti..si stii ceva,inchide ca te sun eu!

mihaisimatei
mihaisimatei  •  19 Ianuarie 2011, 01:19

tu ala cu definitia prostiei...stai cuminte,inchide ca te sun eu...te-ai trezit tu asa..mergi cu antaia ca-s gropi in giulesti!

mihaisimatei
mihaisimatei  •  19 Ianuarie 2011, 01:15

porumbeii astia cred ca or sa ajunga sa sarbatoreasca exact ca si spurcatii aia de caini....ne tot omoara cu 5-1 asta...gata nebunilor....

Vezi toate comentariile (23)
Comentează