INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  GSPTV.RO

Marius Niculae a marcat golul victoriei în partida Kavala - Kerkyra!

Articol de GSP - Publicat luni, 07 februarie 2011 00:00 / Actualizat luni, 07 februarie 2011 12:45

Atacantul Marius Niculae a marcat unicul gol al partidei pe care echipa Kavala a cîştigat-o, duminică, pe teren propriu, cu scorul de 1-0 (1-0), în faţa formaţiei Kerkyra, în etapa a XXI-a a campionatului grec. Niculae a jucat tot meciul şi a înscris în minutul 41. Vîrful de 29 de ani a primit un cartonaş galben în minutul 53. În urma acestei victorii, Kavala ocupă locul cinci în clasament, cu 31 de puncte.

Cristian Tudor Popescu dezvăluie regula radicală pe care ar impune-o imediat în tenis: „E singura șansă pentru spectacol, să scăpăm de «bum-bum», «buf-buf»”

CSA Steaua ATACĂ după ultima decizie privind palmaresul: „FCSB a jucat ilegal în Liga 1. Cerem public LPF și FRF să explice!”