Articol de GSP - Publicat joi, 17 februarie 2011 00:00 / Actualizat joi, 17 februarie 2011 14:36
Arbitrii români au tremurat la propriu la testele fizice de la Sfântu Gheorghe Frigul şi prezenţa oficialului UEFA, Kyros Vassaras i-au băgat în priză pe fluieraşi şi au dat tot ce au avut mai bun şi l-au mulţumit pe şeful Vasile Avram. Vassaras nu a dus-o aşa de rău ca arbitrii. A făcut cunoştinţă cu palinca româneacă, pe care a apreciat-o din prima.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!