Articol de GSP - Publicat vineri, 15 aprilie 2011 00:00 / Actualizat vineri, 15 aprilie 2011 19:12
După remiza obţinută in extremis pe terenul CFR-ului, jucătorii lui U s-au întîlnit astăzi la stadion pentru obişnuitele sedinţe tehnice. Fotbaliştii lui Ionuţ Badea au fost urmăriţi de aproximativ 50 de suporteri, veniţi să-şi felicite favoriţii după prestaţia din derby. Claudiu Niculescu s-a antrenat în sala de forţă, deşi a fost la un pas de moarte în meciul de ieri, în vreme ce Adrian Cristea s-a prezentat pe teren în..şlapi . :D
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Real Madrid face transferul verii, pe sumă-record: atacantul care uimește Europa
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!