FOTBAL  »  Superliga  »  STEAUA - RAPID 0-0

Coman promite răzbunare: "Asta n-a fost bătaie, bătaie va fi cînd ne întîlnim data viitoare" ;)

Dani Coman
Dani Coman

Articol de GSP - Publicat luni, 24 octombrie 2011 00:00 / Actualizat luni, 24 octombrie 2011 23:12

Dani Coman s-a arătat mulţumit de rezultatul final al meciului cu Steaua şi a refuzat să comenteze faza care a născut bătaia generală din minutul 66. Acesta a răspuns, în glumă, că se va răzbuna pe jucătorii stelişti cînd se vor întîlni în afara terenului şi aunci vom vedea o bătaie în adevăratul sens al cuvîntului.

"A fost un meci al orgoliilor, extrem de tensionat. Din păcate, nu am reuşit mai multe. Pentru noi este un punct cîştigat în deplasare, este un rezultat care ne dă speranţe pentru viitor. Ce aţi văzut voi nu a fost bătaie, bătaie veţi vedea cînd ne vom mai întîlni (rîde)... Glumeam!", a spus Coman la finalul meciului pentru Radio GSP.

Deşi părerea generală a fost a unui meci extrem de slab, Coman s-a declarat mulţumit de jocul prestat de coechipierii săi.

"Mi s-a părut că am făcut un meci frumos, am avut destule ocazii. Sper ca la finalul sezonului noi să fim cei care ne vom bucura. Steaua rămîne şi aşa una din contracandidatele la titlu. Sînt sigur că îşi vor reveni şi se vor lupta pînă la final", a mai spus Coman.

Steaua - Rapid s-a terminat 0-0, după un meci în care arbitrul Alexandru Tudor a eliminat trei jucători: Alexa şi Ezequias de la oaspeţi şi Prepeliţă de la gazde.

Citește și:
Comentariul TV clonat, femei frumoase inexistente și „Hitler” din tribuna Germaniei: AI-ul stăpânește Mondialul într-un fel sinistru! Cum a fost trucat comentariul TV: „Cine e negresa asta?”
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Comentariul TV clonat, femei frumoase inexistente și „Hitler” din tribuna Germaniei: AI-ul stăpânește Mondialul într-un fel sinistru! Cum a fost trucat comentariul TV: „Cine e negresa asta?”
Dubla campioană mondială riscă eliminarea încă din grupe! Gafa care o costă enorm
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Dubla campioană mondială riscă eliminarea încă din grupe! Gafa care o costă enorm
FCSB s-a reunit la prima oră » Numele noi și 5 absențe
Superliga
FCSB s-a reunit la prima oră » Numele noi și 5 absențe
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
EXCLUSIV VIDEO Magazin închis în România cu colivă și
Profit.ro
EXCLUSIV VIDEO Magazin închis în România cu colivă și "Veșnică Pomenire". Apare acum cel mai mare magazin de tenis & padel
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Comentariul TV clonat, femei frumoase inexistente și „Hitler” din tribuna Germaniei: AI-ul stăpânește Mondialul într-un fel sinistru! Cum a fost trucat comentariul TV: „Cine e negresa asta?”

FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial


Comentarii (29)
marku121
marku121  •  26 Octombrie 2011, 03:38
Postat de gyrosland pe 25 Octombrie 2011, 01:09

coman si prepelita trebuiau eliminati... alexa nu prea a dat din ce am vazut eu. bine ca n-am mers pe stadion, ca ma enervam..

Dac nu ai vazut ca a lovit si Alexa...inseamna ca nci tu nu ai Dolce..asta este explicatia

marku121
marku121  •  26 Octombrie 2011, 03:36
Postat de doctorvlad pe 24 Octombrie 2011, 23:17

steaua a fost praf,si la fotbal,si la galerie. ne am p... pe ei!

SI noi pe tine

simohayha
simohayha  •  26 Octombrie 2011, 00:24
Postat de pantisconstantin pe 25 Octombrie 2011, 10:55

Coman handicapatu, rui duarte betivu, pancu betivu si ezequias cel frumos...toti trebuiau eliminatzi ....sa vedem acuma ...ce masuri se i-au dupa problele video!!! Prepeeee` esti idolu`meu...singuru`care s-a luat de gat cu toti !!!!! Forza Prepeeeee

Bai, asta nu s-a luat cu nimeni...dar acarii erau asa de speriati incat au inceput revolutia...Atentie! "coman" i-a chemat pe giulesteni la razmnerita..Instigare la violenta ! Mesajul a fost lansat si subconstientul celor doua tabere a retinut esentialul! "coman "a declansat razboiul!

Vezi toate comentariile (29)
Comentează