Articol de GSP - Publicat duminica, 23 iunie 2013 00:00 / Actualizat duminica, 23 iunie 2013 10:48
Pentru dinamovişti a început perioada grea. Mulţescu i-a scos pe "cîini" la antrenament la prima oră în această dimineaţă.
Roş-albii au avut de dat teste fizice pe stadionul din Poiana Braşov, dar calvarul abia a început. Pe parcursul zilei, dinamoviştii vor mai face încă două antrenamente.
Pentru dinamovişti a început perioada grea. Mulţescu i-a scos pe "cîini" la antrenament la prima oră în această dimineaţă.
Roş-albii au avut de dat teste fizice pe stadionul din Poiana Braşov, dar calvarul abia a început. Pe parcursul zilei, dinamoviştii vor mai face încă două antrenamente.
"Cîinii" vor sta la Poiana Braşov pînă pe 1 iulie, apoi va urma cantonamentul din Anglia.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!