Articol de GSP - Publicat luni, 21 octombrie 2013 00:00 / Actualizat luni, 21 octombrie 2013 00:31
Flavius Stoican este mulţumit de atitudinea jucătorilor săi din meciul cu Astra, 1-2, şi explică de ce a ales ca Dănciulescu să nu facă parte din lot.
"Nu mai aveam nimic de pierdut, am riscat tot şi am mai băgat încă doi atacanţi, dar nu a fost să fie. Au fost cîteva decizii ale arbitrilor care pot fi puse la îndoială.
Am vorbit cu Dănciulescu şi am hotărît să îi iau pe Zougoula şi Ţucudean în lot pentru acest meci", a spus Flavius Stoican la DigiSport.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!