INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  BULGARIA

Cosmin Moţi, gol decisiv în Cupa Bulgariei » Ludogorets a învins-o pe Litex, 2-1

Articol de GSP - Publicat duminica, 16 martie 2014 00:00 / Actualizat duminica, 16 martie 2014 21:42

Ludogorets Razgrad a cîştigat manşa tur al "dublei" cu Litex Lovech din sferturile de finală ale Cupei Bulgariei, scor 2-1.

Cosmin Moţi a fost integralist la oaspeţi, reuşind chiar să şi înscrie în minutul 25, atunci cînd scorul era deja 1-0 în favoarea echipei sale.

Zlatinski a deschis scorul în minutul 13, pentru ca Manolov să reducă din diferenţă pentru Litex în minutul 70.

Răsturnare de situație cu transferul lui Louis Munteanu la FCSB! Gigi Becali a dat vestea: „Probabil azi”
Au anunțat acum: Corvinul a ales între Europa League și dreptul de promovare » Florin Maxim a explicat care a fost motivul
Liga 2
Universitatea Craiova a anunțat primul transfer al verii: „Contract valabil pe doi ani” » Lovitura dată de Rotaru

A ales Louis Munteanu? Disputat de FCSB și Rapid, atacantul a fost filmat cântând despre rivală: „Are valoare d'aia mare / Și știu că nu vă convine”

Mihai Pintilii, despre cel mai greu adversar din carieră: „Era un «bighidiu» d-ala mic. Dădeam cu ură în el, dar nu cădea. Dă-te-n... Doamne, iartă-mă”