Articol de GSP - Publicat marti, 30 septembrie 2014 00:00 / Actualizat marti, 30 septembrie 2014 23:33
Rio Ferdinand a mărturisit pe o reţea de socializare că vizionează, atît meciul dintre PSG şi Barcelona, cît şi partida dintre Manchester City şi AS Roma.
Fostul fundaş central al lui Manchester United l-a remarcat pe fotbalistul Romei, Miralem Pjanici, despre care spune că este un jucător foarte bun.
"Pjanici e un jucător de top, nu pot să cred că nici una dintre echipele noastre mari nu a insistat pentru aducerea sa. A jucat foarte bine şi pentru Bosnia la Mondiale", a fost mesajul scris de Ferdinand pe twitter.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial
Elveția - Bosnia, în istoria Cupei Mondiale » Așa ceva nu s-a văzut în 96 de ani