Articol de GSP - Publicat vineri, 29 mai 2015 18:30
Rapid se va despărți în această vară de mai mulți jucători, majoritatea dintre ei fiind străini.
Unul dintre cei mai bine cotați fotbaliști aduși de giuleșteni în sezonul acesta, Aritz Lopez Garai, 34 de ani, a ținut să le transmită un mesaj fanilor la final de contract.
Ce a postat Garai pe instagram: "Zîmbetul mă trădează!!!! Am fost foarte fericit jucînd pentru RAPID". Apoi și-a completat postarea cu un alt mesaj: "Nu e un adio, e un pe curînd, București și, mai ales, Rapid. Tu m-ai făcut să zîmbesc din nou".
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial
Elveția - Bosnia, în istoria Cupei Mondiale » Așa ceva nu s-a văzut în 96 de ani