Articol de GSP - Publicat miercuri, 22 iulie 2015 14:02
Simona Halep se află în aceste zile în Singapore pentru a promova Turneul Campioanelor. Românca e într-o vacanță pînă la începutul lui august.
Azi și-a început ziua cu o ședință de yoga. A participat la o conferință de presă și acțiuni de promovare cu sponsorii, iar apoi a fost invitată la o ședință de yoga.
Timp de 30 de minute Simona a încercat diferite exerciții fizice și tehnici de respirație.
„E frumos să fiu din nou aici, la Singapore, este un oraş în care întotdeauna m-am simţit bine. Sper să pot reveni şi în acest an, să joc aici la Turneul Campioanelor”, a declarat Simona, care se află pe locul 3 în lume.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!