Articol de GSP - Publicat miercuri, 18 noiembrie 2015 21:03
Fostul atacant al Petrolului, Younes Hamza, ar putea reveni în Liga 1. Fanatik susține că jucătorul se află acum la București și negociază cu șefii lui ACS Poli.
Bănățenii au mari probleme în atac, iar locul 10 din campionat le dă mari emoții privind retrogradarea.
În 2014 atacantul a fost dorit de Gigi Becali la Steaua, însă acesta a ales Ludogoreț, unde nu s-a adaptat.
Jucătorul a semnat cu formația bulgară, care a achitat 500.000 de euro celor de la Petrolul. Ajuns la 29 de ani, Hamza a jucat în ultima vreme în Iran, la Tractor Sazi.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!