FOTBAL  »  Superliga  »  STEAUA

Becali a început negocierile pentru viitorul antrenor » Apariție-surpriză la Palat

Foto: GSP
Foto: GSP

Articol de GSP - Publicat miercuri, 02 decembrie 2015 11:47

Zvonurile conform cărora Laurențiu Reghecampf va fi noul antrenor al Stelei după demisia lui Mirel Rădoi se amplifică.

Patronul roș-albaștrilor, Gigi Becali, a început deja negocierile pentru antrenorul care a luat două titluri cu Steaua, scrie Fanatik. Aceeași sursă anunță că persoana cu care finanțatorul campioanei a negociat este chiar soția lui Reghe.

Aceasta a fost prezentă marți la Palatul lui Gigi Becali, iar în zilele următoare urmează să-și facă apariția la negocieri și Laurențiu Reghecampf.

Tehnicianul român se află sub contract cu formația bulgară Litex Loveci și ar putea părăsi echipa în pauza de iarnă.

Citește și:
Kosovo U21 - România U21, în preliminariile EURO » Vermeșan deschide scorul
Nationala
Kosovo U21 - România U21, în preliminariile EURO » Vermeșan deschide scorul
Fostul număr 7 WTA a luat pauză de la tenis, dar se bucură de turneul de la Miami: „Te iubesc!”
Tenis
Fostul număr 7 WTA a luat pauză de la tenis, dar se bucură de turneul de la Miami: „Te iubesc!”
Lângă cine a fost fotografiată Andreea Esca la Istanbul! Monument de tristețe la final
Nationala
Lângă cine a fost fotografiată Andreea Esca la Istanbul! Monument de tristețe la final
Decizia luată de FRF, a doua zi după eșecul României cu Turcia
Nationala
Decizia luată de FRF, a doua zi după eșecul României cu Turcia
EXCLUSIV Restricție drastică la trecerea
Profit.ro
EXCLUSIV Restricție drastică la trecerea "ocazională" a frontierei cu țigări pentru uz personal
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Adrian Porumboiu, dezlănțuit după Turcia – România: „Vrem să batem cu ăsta? Nu ți-e rușine, porcovane?”

„Imigranții l-au băgat în comă în 5 minute!” » Neamțul celebru din România critică DRASTIC Germania: „Acesta e adevărul! Sunt creștin, nu vreau să fim țară musulmană”


Comentarii (21)
bimbi79
bimbi79  •  02 Decembrie 2015, 12:46
Postat de baba_yaga pe 02 Decembrie 2015, 12:41

Vezi, maică, dacă ești mitocan? Te-au banat ăștia.

parca ar fi pt prima oara... dupa preferinte: unii sunt acceptati iar altii cenzurati. Tipic comunist.

cainelup
cainelup  •  02 Decembrie 2015, 13:57

Nu cred ca e zvon, era cel mai probabil scenariu, iar desfasurarea e chiar cea mai normala : intai vine Mamitza, dupa care apare si Dl. Goe.

gannicus2014
gannicus2014  •  02 Decembrie 2015, 12:27

si-acum o sa ne intoxicati zilnic cu mecla eliberatului conditionat si cu scenarite ? stati linistiti , ca nu vine Reghe pt play-out , ramanem cu Dica

Vezi toate comentariile (21)
Comentează