INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  SCOȚIA

VIDEO Golul săptămînii: torpilă din 30 de metri la care portarul a fost spectator

Articol de GSP - Publicat duminica, 27 decembrie 2015 19:51

Hearts a terminat la egalitate cu Celtic, scor 2-2, grație unui gol marcat în minutul 91 marcat de Osman Sow.

VEZI VIDEO

Suedezul a prins o "bombă" în prelungirile meciului, deși nu avusese nici o ocazie timp de 90 de minute.

Jucătorul lui Hearts s-a lăsat pe minge și a catapultat-o de la 30 de metri direct în poarta lui Celtic.

Alex Chipciu are cale liberă spre FCSB! » Curățenie totală la U Cluj: „Trebuie să lupte, nu să stea la căldurică!”
Provocare GSP: Cum arată „11-le” ideal al jucătorilor lăsați acasă de Edi Iordănescu? 33 de nume pe lista neconvocaților
Nationala
Doliu în handbalul românesc. S-a stins din viață dublul campion mondial Ștefan Birtalan
Handbal

La fel ca Ionel Ganea! Un nou fotbalist de legendă a reacționat dur după ce nu a fost invitat la meciul de adio: „Eu am construit această Generație de Aur! ”

O imagine postată de Jose Mourinho din vestiarul Arenei Naționale a devenit virală în Italia: „Unicul pe care îl iubesc”