Articol de GSP - Publicat joi, 16 iunie 2016 18:36
Cătălin Carp și-a reziliat contractul cu Steaua după un sezon în care a fost folosit destul de rar.
Venit de la CFR, fundașul central de 22 de ani a decis să plece pentru a-și relansa cariera. A fost lăsat să plece liber de contract.
Internaționalul moldovean are mari șanse să joace la Viitorul, unde este dorit de Gică Hagi.
Jucătorul a plecat alături de dobrogeni în cantonamentul din Poiana Brașov, azi chiar jucând un meci școală pentru echipa lui Hagi împotriva formației secunde.
Gabi Iancu a plecat și el în această vară de la Steaua și a semnat cu Viitorul, formație de la care a fost adus de viecampioana României.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!