Articol de GSP - Publicat duminica, 05 martie 2017 23:07
Lia Olguța Vasilescu, fostul primar al Craiovei și actualul ministru al muncii, a fost prezentă la Pitești, la meciul care a dus-o pe CSU în play-off-ul Ligii 1, 1-0 cu Gaz Metan.
"Mi-a spus Nae Tilihoi că eu sunt talismanul echipei și să vin mai des la meciuri. Voi veni la toate meciurile când va fi noul stadion gata. Așa e la Craiova mereu, tremurăm până la final.
Stadionul va fi gata în două luni, nu mai e mult de lucru. Eu sper ca echipa să se bată la titlu", a declarat Olguța după meciul cu Gaz Metan.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!