Articol de Ovidiu Minea - Publicat duminica, 03 februarie 2008 00:00
Vicepreşedintele Politehnicii Iaşi, Vasile Simionaş, a declarat că în zilele următoare vor fi deblocate sumele necesare achiziţiilor de jucători. “Primele rate necesare achiziţionării jucătorilor pe care i-am adus în iarnă vor fi deblocate în scurt timp. Lucrurile s-au urnit, datorită acţionarilor atraşi de domnul primar Nichita, fără de care Poli era acum pe la mijlocul clasamentului, în divizia B!” a spus oficialul ieşean.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!