Articol de GSP - Publicat luni, 28 august 2017 18:57
Dumitru Dragomir, fostul președinte al LPF, crede că marea slăbiciune a FCSB-ului este în fața apărării, acolo unde, în opinia sa, Pintilii e singurul închizător valoros din echipa lui Dică.
" Steaua are mulți individualiști, dar nu are o echipă compactă. Ar trebui să încerce să paseze mai mult. Cu excepția lui Pintilii, nimeni nu joacă bine în fața apărării. Steaua stă foarte prost acolo.
Oricum, per total, Steaua are o echipă bună. Ar putea ajunge departe în Europa League. Becali și Hagi țin fotbalul românesc în picioare, ăsta e adevărul", a mai spus Dragomir, la TV Dolce Sport.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!