Articol de Ovidiu Minea - Publicat joi, 07 februarie 2008 00:00
Preşedintele Sorin Boca a anunţat că echipa sa a demarat un proiect de viitor pentru gruparea din Copou. "Pe lîngă jucătorii pe care îi transferăm să ne ajute în perioada imediat următoare ne facem planuri şi pe termen mediu şi lung. În acest scop urmarim cîţiva jucători de 15-16 ani din campionatul intern pe care am dori să-i aducem la Iaşi pentru a se forma la echipa a doua, iar mai apoi să facă pasul spre echipa mare", a spus Sorin Boca.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!