Articol de GSP - Publicat joi, 16 noiembrie 2017 21:28
Horia Tecău și Jean-Julien Rojer părăsesc Turneul Campionilor de la Londra fără nicio victorie.
Azi, în ultimul meci, perechea româno-olandeză a fost învinsă de cuplul format din Ryan Harrison și Michael Venus, scor 3-6, 6-7, după o oră și 16 minute de joc.
Horia Tecău și Jean-Julien Rojer, câștigători la US Open, își încheie astfel aventura din acest an de la Turneul Capionilor fără nicio victorie, terminând grupa pe ultimul loc.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Real Madrid face transferul verii, pe sumă-record: atacantul care uimește Europa
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!