Articol de Ovidiu Minea - Publicat duminica, 10 februarie 2008 00:00
Antrenorul Politehnicii Iaşi, Ionuţ Popa, a dezvăluit care este lucrul de care se teme în retur. “Mi-e teamă ca ierarhiile să nu fie influenţate de arbitraj, după ce am păţit în ultima etapă, la Craiova, cînd am fost lucraţi, furaţi chiar de arbitru! Ce s-o mai lungim... Păi, dacă noi bateam la Craiova, ăia erau retrogradaţi! Dacă se întîmplă la fel şi în retur?”, a comentat tehnicianul.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!