Articol de Ovidiu Minea - Publicat marti, 12 februarie 2008 00:00
Preşedintele Politehnicii Iaşi, Sorin Boca, a anunţat că a găsit un adversar pentru testul dorit a se disputa sîmbătă, cu 8 zile înaintea meciului cu Steaua. “Pînă la urmă vom juca sîmbătă cu FCM Tîrgovişte, partida urmînd a se derula în nocturnă, cu începere de la ora 19:30", a explicat Boca. Pînă la amicalul cu formaţia de ligă secundă, Poli va mai disputa un test miercuri, de la ora 13, tot în Copou, cu Cetatea Suceava, liderul C1.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!