FOTBAL  »  Superliga  »  ASTRA - DINAMO 2-0

DINAMO ÎN PLAY-OUT // Cea mai tare glumă a lui MM Stoica după ieșirea lui Dinamo din top 6! :)

Articol de GSP - Publicat sambata, 24 februarie 2018 22:15

Dinamo e în play-out. Astra a câștigat cu echipa lui Miriuță 2-0, iar Viitorul s-a impus în fața celor de la Poli Iași 1-0.

Mihai Stoica nu s-a abținut și a postat pe contul de facebook un mesaj după ce echipa alb-roșie a pierdut cu Astra. "Afară ninge ca-n povești ... Acel moment când realizezi cât contează golul lui Teixeira" a fost reacția lui Mihai Stoica, directorul sportiv al FCSB.

 mm

MM Stoica face referire la golul marcat de Filipe Teixeira în ultimul minut al meciului Dinamo - FCSB, 2-2. Dacă echipa alb-roșie ar fi câștigat acel meci, ar fi avut 41 de puncte și era în play-off.

Dar nu s-a oprit aici. A mai încărcat o imagine, continuând ironia: "Noi cu Lazio, ei cu Juve :)", referire la duelul "câinilor" din play-out cu Juventus București.
lazio juve

CLASAMENT LIGA 1:

1. CFR Cluj 56p
2. FCSB 52p
3. CSU Craiova 51p
4. Astra 44p
5. Viitorul 44p
6. CSM Poli Iași 39p
7. FC Botoșani 39p
8.  Dinamo 39p

Citește și:
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
Superliga
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
Campionate
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
EXCLUSIV VIDEO Magazin închis în România cu colivă și
Profit.ro
EXCLUSIV VIDEO Magazin închis în România cu colivă și "Veșnică Pomenire". Apare acum cel mai mare magazin de tenis & padel
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial

Elveția - Bosnia, în istoria Cupei Mondiale » Așa ceva nu s-a văzut în 96 de ani


Comentarii (102)
clod1971
clod1971  •  26 Februarie 2018, 19:41
Postat de tihi pe 25 Februarie 2018, 14:12

Puscariasul fcsbist a uitat deja cum a fost maturat de pe stadio Olimpico cu 5-1. Cel mai rusinos scor a fotbalului romanesc in 2017-2018. Dinamo a jucat mult mai bine ca FCSB la Roma.Macar a incasat 2 goluri si nu 5 !! Cum tine Becali pe acest arogant si nesimtit,nu intelege nimeni....

Tie ciuda...nu?

444001919101397
Florean Andrei  •  25 Februarie 2018, 16:11

E bine ca blatul lui Iordanescu cu dinamo a esuat. Sa-l felicitam pe patronul Nicolae, iata oameni de care are nevoie fotbalul romanesc!

tihi
tihi  •  25 Februarie 2018, 14:12

Puscariasul fcsbist a uitat deja cum a fost maturat de pe stadio Olimpico cu 5-1. Cel mai rusinos scor a fotbalului romanesc in 2017-2018. Dinamo a jucat mult mai bine ca FCSB la Roma.Macar a incasat 2 goluri si nu 5 !! Cum tine Becali pe acest arogant si nesimtit,nu intelege nimeni....

Vezi toate comentariile (102)
Comentează