Articol de GSP - Publicat duminica, 08 aprilie 2018 13:51
Dinamoviștii au fost anunțați de Florin Bratu că vor avea liber în zilele te Paște, însă antrenorul a ținut să îi avertizeze.
Victoria în fața Concordiei Chiajna, scor 3-1, nu l-a liniștit pe antrenor, iar acesta le-a transmis jucătorilor că vor avea proba cântarului după revenirea în programul normal.
"Le-am dat liber în aceaastă perioadă, dar când se întorc, toţi trec pe cântar. Cu mine în frunte. Iar dacă nu e totul cum trebuie, alergăm până slăbim", a declarat Florin Bratu la TV Telekom Sport.
Dinamo va juca următorul meci vineri, 13 aprilie, în deplasare cu FC Voluntari.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial
Elveția - Bosnia, în istoria Cupei Mondiale » Așa ceva nu s-a văzut în 96 de ani