Articol de Ovidiu Minea - Publicat luni, 18 februarie 2008 00:00
Ieşenii au anunţat preţul biletelor pentru meciul cu Steaua, programat duminică, 24 februarie, de la ora 20:30. Un tichet la peluze va costa 8 RON, iar la tribune 15 RON, fiecare plătitor urmînd să primească gratuit şi revista oficială a clubului. “Preţul unui bilet la tribune la meciurile cu echipele mari a fost pînă acum de 22 RON, însă am considerat că sîntem datori faţă de suporteri după parcursul echipei din prima parte a campionatului şi de aceea am făcut această reducere", a explicat preşedintele lui Poli, Sorin Boca.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!