Articol de Ovidiu Minea - Publicat luni, 18 februarie 2008 00:00
Politehnica Iaşi speră ca în două săptămîni să lichideze toate datoriile. “Sînt cîteva restanţe mici la jucători, avem de achitat încă o parte din transferurile făcute în această iarnă şi 33 de miliarde de lei vechi la stat. Am promisiunea că în circa două săptămâni Poli va ajunge la zero cu toate datoriile”, a declarat preşedintele grupării din Copou, Sorin Boca.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!