Articol de Vlad Nedelea - Publicat miercuri, 23 mai 2018 20:56
Prședintele celor de la CSM Poli Iași, Adrian Ambrosie, a reacționat după apariția informației că a plecat în vacanță, deși problemele financiare de la club sunt arzătoare.
"Nu este vorba despre o vacanță. Am plecat la fiica mea, în Germania, pentru că este ziua ei și nu am mai văzut-o de anul trecut.
În ziua de azi ai nevoie doar de un laptop, conexiune la wi-fi și un telefon pentru a rezolva problemele administrative de la un club.
Nu sunt de negăsit, țin legătura în permanență cu toată lumea de la club, nu se pune problema de așa ceva", a precizat Ambrosie.
Citește și:
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!