Articol de Ovidiu Minea - Publicat marti, 19 februarie 2008 00:00
Moldovenii vor pune în vînzare sîmbătă, de la ora 9:00, tichetele pentru partida de duminică, cu Steaua. “Dacă pînă la ora 17:00 biletele nu vor fi epuizate biletele, acestea vor fi vîndute şi în ziua meciului, tot de la ora 9:00. E puţin probabil însă ca acest lucru să se întîmple”, a spus preşedintele Sorin Boca. Pentru întîlnirea cu roş-albaştrii ieşenii vor scoate la vînzare 5.900 de tichete. Un bilet la peluză costă 8 lei, în timp ce în tribune este 15 lei.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!