Articol de Ovidiu Minea - Publicat joi, 21 februarie 2008 00:00
Conducerea moldovenilor a anunţat că la partida de duminică stadionul va fi plin. “Am semnale că va fi o cerere imensă de bilete, pe care cred că le vom epuiza repede încă de sîmbătă”, a spus preşedintele Sorin Boca. Formaţia din Copou scoate la vînzare aproximativ 5.900 de tichete, sîmbătă, de la ora 9:00. Un tichet la peluză costă 8 lei, în timp ce în tribune costă 15 lei.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!