Articol de Ovidiu Minea - Publicat vineri, 22 februarie 2008 00:00
Pe lîngă cele 5.900 de bilete care vor fi puse în vînzare pentru suporterii ieşeni, gruparea din Copou a anunţat că păstrează 550 de tichete pentru fanii stelişti. “Le-am rezervat un sector de 600 de locuri. 50 de fani stelişti vor intra gratuit, pe bază de reciprocitate, alţi 250 vor veni din Capitală, iar pentru suporterii bucureştenilor din Moldova există alte 300 de tichete”, a anunţat preşedintele Sorin Boca.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!