Articol de Ovidiu Minea - Publicat luni, 25 februarie 2008 00:00
Antrenorul Politehnicii Iaşi, Ionuţ Popa a purtat duminică, la meciul cu Steaua, aceeaşi cămaşă pe care a îmbrăcat-o la debutul pe banca Politehnicii, în 2004, cînd a învins Steaua în Ghencea! “Are patru ani. Deschid un muzeu şi fac cu ea bani pentru echipă!” ,a anunţat tehnicianul, care a explicat schemele tactice pe care le-a pregătit la momentele fixe: “Am folosit varianta H în atac şi HB în apărare!”.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!