Articol de Ovidiu Minea - Publicat luni, 25 februarie 2008 00:00
Antrenorul Politehnicii Iaşi, Ionuţ Popa l-a taxat pe preşedintele lui CFR Cluj, Iuliu Mureşan, care declarase că Poli – Steaua va fi o glumă de meci. “Am răzbunat jignirile profunde aduse echipei noastre în această săptămînă. Cu acest prilej îi adresez salutări sincere şi de caracter domnului Mureşan din partea echipei ce-şi are domiciliul în Capitala Moldovei. Pentru a-i scuza glumele, ar fi bine să glumească şi cu o primă jucătorilor!”, a comentat tehnicianul.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!