Articol de Ovidiu Minea - Publicat vineri, 29 februarie 2008 00:00
Ionuţ Popa îl susţine pe antrenorul Rapidului, Mircea Rednic. “Dacă declara cineva la mine ceva de comisioane fără să aibă dreptate în minutul 2 pleca din oraş, nu din echipă! Nu e normal să se întîmple aşa ceva!”, a spus tehnicianul ieşean.
Popa s-a referit şi la episodul banderolei de căpitan. “Dacă vreun jucător refuza banderola, era cam ars. Singura scăpare
era să mi-o dea mie!", a comentat tehnicianul.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!