Articol de Ovidiu Minea - Publicat joi, 06 martie 2008 00:00
Ionuţ Popa a fost impresionat de jocul Stelei în partida cu CFR Cluj. "Dacă joacă aşa în continuare, n-o mai bate nimeni!", a spus antrenorul lui Poli Iaşi. Popa nu exclude ca în vară să trateze iarăşi transferurile mijlocaşilor Vasilică Cristocea şi Marius Croitoru, împrumutaţi la Ceahlăul pînă la finalul sezonului: "Dacă ei au preferat acum Ceahlăul, să fie sănătoşi! Dacă în vară însă vor să vină la Poli, îi primesc cu cea mai mare plăcere".
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!