Articol de Ovidiu Minea - Publicat marti, 18 martie 2008 00:00
Atacantul Andrei Cristea (23 ani), jucătorul împrumutat de Poli Timişoara la Poli Iaşi pînă la finalul sezonului, a declarat că s-ar bucura ca echipa bănăţeană să prindă locul 2 la sfîrşitul campionatului. “Mi-aş dori ca Timişoara să depăşească echipele bucureştene şi să termine pe locul 2. Sper să am şi eu posibilitatea să le dau o mînă de ajutor, prin evoluţia pe care o voi avea la meciul cu Dinamo”, a declarat Cristea.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!