Articol de GSP - Publicat sambata, 31 mai 2008 00:00
Mihai Stoica s-a declarat impresionat de forcingul României în a doua repriză şi şi-a lăudat foştii elevi de la Steaua, Sorin Ghionea şi Nicolae Dică, care au marcat în această seară.
"A fost o repetiţie foarte bună şi o repriză a doua de excepţie. Orice punct pe care-l vor obţine tricolorii la Euro reprezintă o mare performanţă, indiferent ce se va spune. Mă bucur pentru Dică şi pentru Ghionea, doi dintre copiii mei de suflet. Lui Dică o să-i meargă bine oriunde va juca, deoarece este un jucător deosebit care are valoare să joace oriunde în Europa şi asta a demonstrat-o şi în această seară", a declarat preşedintele Unirii Urziceni.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!