Articol de GSP - Publicat sambata, 28 iunie 2008 00:00
Impresionat de evoluţiile lui Tamaş de la Euro, Copos se gîndeşte să-l aducă la Rapid pe jucătorul lui Auxerre. “Ne-am dori să-l aducem înapoi pe Nico sau pe Tamaş. Gabi chiar mi-a plăcut enorm de mult la Europene. Vom vedea zilele următoare dacă îi vom face o ofertă. Mi-a plăcut foarte mult. Dar depinde şi de el dacă vrea să se întoarcă în ţară”, a zis acţionarul rapidist.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial