Articol de GSP - Publicat sambata, 28 iunie 2008 00:00
Dani Coman nu a fost folosit nici un minut în partida amicală contra Sportului Studenţesc. Contactat de rapidisti.ro, goalkeeperul a vorbit despre situaţia sa. "Din punct de vedere medical, mă simt bine, dar mai am de lucrat la pregătirea fizică şi cea specifică pentru portari", a explicat Dani Coman pentru rapidisti.ro.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial