Articol de GSP - Publicat joi, 14 august 2008 00:00
Echipa feminină a României a debutat ieri cu un succes în turneul olimpic. Elevele lui Viorel Filimon au trecut de reprezentativa Germaniei cu 3-0. Astfel echipa formată din Eliza Samara, Daniela Dodean şi Iulia Necula s-a instalat pe prima poziţie a grupei din care mai fac parte Polonia şi Hong-Kong. România va mai disputa următoarele meciuri vineri. "Tricolorele" mai au nevoie de o singură victorie pentru a avansa.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!