Articol de GSP - Publicat sambata, 16 august 2008 00:00
Daniela Dodean, Elizabeta Samara şi Iulia Necula au fost foarte supărate după ce au pierdut ieri întîlnirea cu americancele, 1-3. Samara, care a reuşit să o bată pe Wang Chen, reuşind punctul României, nu mai suportă supremaţia asiaticelor. "Peste tot am ajuns să jucăm cu chinezoaice. Pînă şi echipa Congo a naturalizat o asiatică! Spectatorii strigau din tribună «USA, USA!», dar mai bine ar fi strigat «China, China!»", a spus dezamăgită Eliza. Antrenorul Viorel Filimon e însă mulţumit. "Avem cea mai tînără echipă dintre cele participante şi am pătruns între primele opt. E o mare realizare", spune el.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!