Julian Alvarez
Campionate
Julian Alvarez revine în lotul lui Atletico » Diego Simeone, anunțul momentului la Madrid
0
Campionate
Marea împăcare de toamnă? Julian Alvarez s-a „scos” de pe lista de transferuri » Surpriză azi la antrenament
0
Campionate
Scandal în direct la TV în cazul „Alvarez”: „Barcelona e dezgustătoare” / „Au depășit o linie roșie”
3
Campionate
Și tu, Raphinha? » Golgheterul Barcelonei o atacă pe Atletico și spune cui i-ar da Balonul: „Îi aparține”
0
Campionate
Deco a recunoscut: Barcelona, ofertă de 100 de milioane de euro pentru Julian Alvarez
0
Campionate
Julian Alvarez forțează plecarea de la Atletico Madrid și nu s-a prezentat la antrenament!
1
Campionate
Julian Alvarez nu se poate abține! Îi provoacă pe fanii lui Atletico, după incidentele cu Villarreal
4
Campionate
Diego Simeone intervine în scandalul dintre Atletico Madrid și Julian Alvarez: „Clubul a decis să nu se apropie de fani”
0
Campionate
Mai are nevoie Barca de un număr 9? » Hansi Flick: „Voi vorbi cu Deco”
0
Campionate
Julian Alvarez, în război cu fanii lui Atletico în primul meci al sezonului! Ce a făcut la final
0
Campionate
Atletico se revoltă în cazul „Alvarez” și merge din nou la FIFA: „Noi suntem singurele victime!”
1
Campionate
În așteptarea lui Julian Alvarez, Hansi Flick a luat cuvântul: „Am mare încredere”
0
Opinii
Salvați soldatul Alvarez!
10
Campionate
The Sun: „Atletico ar vrea să-l vândă pe Julian Alvarez lui Arsenal”
0
Campionate
Diego Simeone, răspuns curios la întrebarea: „Ce părere aveți despre insultele adresate lui Julian Alvarez?”
0
Campionate
Diego Simeone, despre situația lui Julian Alvarez: „E mai mult decât clar”
0
Campionate
Agentul lui Julian Alvarez iese la atac: „Să nu întrebi niciodată un mincinos de ce minte!”
0
Campionate
Julian Alvarez e inamicul numărul 1! » Baza de pregătire a lui Atletico, împânzită astăzi de mesajele ultrașilor!
1
Campionate
Amenințare pentru Cristi Chivu » Barcelona a pus ochii pe vedeta lui Inter: „Este planul B la Julian Alvarez”
1
Campionate
Barcelona o șochează pe PSG cu prețul pus lui Ferran Torres!
0
Campionate
Planul e făcut: ce face Julian Alvarez ca să se transfere la Barcelona
0
Campionate
Barcelona are planul B dacă transferul lui Julian Alvarez eșuează: Luis Suarez!
1
Campionate
Tensiune între Julian Alvarez și Atletico Madrid » Atacantul vrea neapărat la Barcelona
0
Campionate
Poate fi Barcelona depunctată din cauza lui Julian Alvarez?!
0
Campionate
Continuă războiul dintre Barcelona și Atletico Madrid pentru Julian Alvarez! Catalanii, anchetați după plângerea depusă la FIFA și RFEF
0
Campionate
Din ce în ce mai rău pentru Barca! » Atletico refuză să discute cu Julian Alvarez!
0
Campionate
Barcelona, ultima încercare pentru transferul lui Julian Alvarez: Deco este deja la Madrid
0
Campionate
Barcelona riscă și face un nou pas pe pista „Julian Alvarez” » Ferran Torres, enigmatic: „Vreau să fiu fericit”
0