Comentarii (82)
bakunin
bakunin  •  01 August 2015, 18:14
Postat de randoom_._ pe 01 August 2015, 18:09

bine ca recunosti ca ati ajuns asa de jos ca o amarata de victorie fara valoare pentru ambele echipe la finalul campionatului, ar reprezenta o umilinta. ha ha ha. iti dai seama. nu am auzit niciodata sa spuna real madrid ca este o umilinta faptul ca a pierdut cu 1-0 sau 2-1 impotriva barcelonei. ha ha ha.

*** au o obsesie legata de umilinte; de inteles, fiindca ***. Dincolo de asta, ei simt si nevoia de-a supracompensa toate umilintele reale suferite de mizeria din groapa, astfel incit la orice infringere suferita de Steaua ei latra c-a fost umilinta. Daca si meciul egal cu ludogoret, decis la penalty-uri, a fost umilinta, ce sa mai spui despre sanatatea lor psihica :)))

dinamovist_romanizat
dinamovist_romanizat  •  01 August 2015, 18:11
Postat de jim_raynor pe 01 August 2015, 18:06

***

eu sunt direct, sentimentele mele sunt atashate la avatarul meu. probleme?

randoom_._
randoom_._  •  01 August 2015, 18:10
Postat de bakunin pe 01 August 2015, 18:08

prost si innebunit de frustrari, dar in rest e un baiat minunat :))

a venit jim *** jim raynor sa se umileasca pe gsp. se vede ca este dinamovisti,are umilinta in adn. il umilesc non stop vreo 4-5 useri si el revine cu placere pentru portia *** ce o primeste. ha ha ha

randoom_._
randoom_._  •  01 August 2015, 18:09
Postat de jim_raynor pe 01 August 2015, 17:59

prostanacromanizat, acum doi ani keseru va salvat de o umilinta egaland in ultimile minute ... ***