mosh_gerilla.1948
mosh_gerilla.1948  •  19 Februarie 2024, 18:02
Postat de FlashGordon pe 19 Februarie 2024, 16:11

Steaua Bucuresti campioana lumii esti. UNITI SPRE TITLU 27.

*TITLUL ... Clar, la școală, tu nu ai fost campion! Cel puțin nu la limba română.

troll_csA_de_LaCluj
troll_csA_de_LaCluj  •  19 Februarie 2024, 18:01

Jucăm împotriva echipei care se află pe ultimul loc,la egalitate cu dinamo,în clasamentul meciurilor jucate pe teren propriu.Jucăm unde a bătut clar,uta,poli iași,fc voluntari!Dinamo nu a pierdut în deplasare cu această echipă!:)U Cluj sunt mediocrii pe teren propriu.Oaspetele celor de la U Cluj este echipa care a strâns cele mai multe puncte în deplasare și se află pe primul loc în campionat.Steaua dacă nu era egalată în minutul 92 de către echipa lui hagi prin acel 11m primit cadou de ziua regelui,avea victorii pe linie.Unii care câștigă meciuri în prelungiri și stau cu sufletul la gură că poate-i nenorocește dorinel pe final de meci,sunt priviți mai nou ca zmeii campionatului!:))Ăsta e trendul care trebuie impus!:)Steaua,în 2024,i-a asfaltat acasă pe uta și pe csu în deplasare.A obținut în 4 meciuri, 10 puncte dintr-un total de 12.Are golaveraj 9-1!Dar la Steaua e criză,domnilor!:)Dinamovistul Costi Mocanu se răstește către steliști că au noroc că nu întâlnesc dinamo în perioada asta!Superb!:)Abia acum realizez cât de neînsemnați suntem noi,ăștia,de pe primul loc:).Nici nu vreau să mă gândesc la ce nivel de apreciere în media ar fi fost această echipă,dacă avea un minus de 9-12 puncte față de echipa de pe primul loc.Dar ce stelist nu e deja învățat cu toată,,dragostea"asta mare venită din partea presei de sport?:)Forza STEAUA!