FOTBAL » AMICALE » DINAMO - BARCELONA, AZI, ORA 20:15, ÎN DIRECT PE DIGISPORT ŞI REALITATEA TV, LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, premieră la CFR Cluj: „Am luat multe decizii greșite”
0
Iuliu Mureșan, mesaj exploziv pentru antrenor: „Și-a închis ușa în nas la CFR”
3
Căpitanul din Superliga pleacă! Transfer de 500.000 de euro
3
Cât plătești ca să vezi din balcon Stadionul Steaua? Investiții de milioane de euro în 5.000 de apartamente noi lângă arenă
0
Știri din fotbal internațional
Van Persie, după eșecul suferit la București: „Le-am dăruit meciul! La 3-1, jocul era al nostru”
0
Siyabonga Ngezana a surprins pe toată lumea: „Nu știu dacă voi mai fi aici. Doresc echipei succes în meciurile rămase”
0
Mihai Stoica a lăudat 5 jucători, după FCSB - Feyenoord: „El a fost fenomenal. Va face înconjurul lumii”
0
Gigi Becali, anunț-„bombă” la miezul nopții: „Îl sun și îi propun contractul”
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
5
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Judecătoare din Craiova avertizează că Inspecția Judiciară îi va vâna pe ...
Libertatea
Moment sfâșietor în Parlamentul European. O interpretă a izbucnit în ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Cum explică Lia Savonea telefonul dat unei judecătoare de la Curtea de Apel ...
Libertatea
respect dinamo pentru spectacolul de deseara! altii aduc ekranas la bucuresti dar fac mistouri aici....
Cu ce echipament va juca Barca?
Vrem spectacol, propun ca toate cele 15 goluri să fie date de Messi . :))
Alt prost.
sa mi beleasca p..l toti stelistii hahaha inclusiv jiji becali
Ma omule, care este problema ta cu cine joaca Steaua? Ai intrat aici pentru conferinta sau sa faci pe tiganul?
Vezi ca e meci in campionatul Lituaniei ! Lasa-i pe alti amarati sa joace cu Barcelona !
Puteati pur si simplu sa ne loviti in coae, decat sa-i aduceti pe astia 2 la conferinta.
Vad foarte multi stelisti....stati linistiti, Barcelona, nu vine la Bucuresti !!!! ....Apropos de acea clauza inventata, tocmai a fost clarificata treaba ca numai niste bolnavi puteau crede asa ceva !
Hai ca si-au batut joc. Pai ce ba Pinto si Jordi Alba joaca la Barca? Mai bine ii aduceau pe Rafinha sau Ilie. Ii doare direct in cojones pe astia. Si se pare ca dinamo va juca in noul echipament: maroniu cu muste pe el. Este undeva in genul celor de la Chelsea-Manchester United-Liverpool purtate pe vremea Inchizitiei, cand jucau in Criket League. Oricum, Dinamo castiga astazi, se joaca pe Tzucudean-Arena, deci hatrikul este sigur.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.